Teamrol Gilde

Het TEAMROLGILDE is een vereniging van professionals op velerlei gebied die de Belbin Masterclass hebben gevolgd en gecertificeerd zijn voor het gebruiken  van de Belbin Groen Teamrol Methodieken.

Tot het TEAMROLGILDE behoren (in alfabetische volgorde)

Bert Aalbers Maliebaan 53-S, 3581 CD Utrecht, Via Piseli 1, loc. Vitellino, 06061 Castiglione del Lago, 06 – 53399783, b.aalbers@xs4all.nl
Vincent Aalbers – Aalbers Advies Heetakker 18 3762 AZ Soest 06 – 53885638 mail@vincentaalbers.nl http://www.vincentaalbers.nl
Karina Aba – Haagse Hogeschool Johanna Westerdijkplein 75, 2501 EH Den Haag 06 – 24217195 k.f.a.aba@hhs.nl
Hanneke van Aggelen – Erasmus MC Rochussenstraat 125, Postbus 2040 3000CA Rotterdam 010 – 7030022 06 – 49869865 h.vanaggelen@erasmusmc.nl www.erasmusmc.nl
Sandra Ahlers – Innerchoice, Vollerswaal 52, 1621 GX Hoorn, 06 – 22930066, s.ahlers@innerchoice.nl, http://www.innerchoice.nl
Helmi van den Akker – van Zelst – Edutrainment/Koning Willem 1 College Kind & Educatie, Boekweitveld 35, 5236 WR Den Bosch, 06 – 27515401, info@edutrainment.nu
Robin Arentsen – Koninklijke Marine Bureau MTTL, Rijkszee- en Marinehaven 1, 1781 ZZ Den Heldenr, 06 – 10511061, rw.arentsen.01@mindef
Mark van Atteveld - Talent Company Koninginnelaan 7 2281 HA Rijswijk 06 – 14690986 markvanatteveld@live.nl
Elia Augustijn -Augustijn Instituut 06 – 20585485 http://www.augustijninstituut.nl
Henri Bakker - Sostenuto Training & Coaching Voordewind 50 1034 KV Amsterdam 06 – 21225919 h.bakker72@kpnplanet.nl
Marga Balster – Talentvol Werken Amersfoortseweg 54, 3712 BE Huis ter Heide, 06 – 23901033, marga.balster@talentvolwerken.nl
Sabine Baltussen – L’azione, Beek en Daalselaan 3, 3761 ZH Soest, 06 – 51930746, info@lazione.nl
Willeke van Barneveld – Triggercoaching, Christiaan Krammlaan 2, 3571 AX Utrecht, 06 – 13223839, info@triggercoaching.nl
Hans van Batenburg – Klaver 4 Business Solutions, Prof. Bavincklaan 3, 1183 AT Amstelveen, 020 – 8451237, 06 – 51234341, h.vanbatenburg@4klaver4.nl
Henk Bellinga – Advitec Consulting Bitterschoten 40 3831 PC Leusden 033 – 4321977 info@advitec.nl http://www.advitec.nl
Nuna van den Berg - Beaumont HR Consult Libanonweg 18 8051 NV Hattem 038 – 4445616 06 – 55880222 nunavdberg@kpnmail.nl

Floor Berger – Selman – Be-Do-Say Merellaan 35 2111 GK Aerdenhout 023 – 7433144 06 – 10037841 floorselman@gmail.com
Geert Berghuis – AgBN Organisatieontwikkeling & Leerprocessen Fuutweg 17 9752 VH Haren 050 – 5351890 06 – 13705986 ghberghuis@agbn.nl http://www.agbn.nl
Harry Bevers – BCMI Lautastate 72 8925 HS Leeuwarden 06 – 46285616 058 – 2661619 harry.bevers@bcmi.nl http://www.bcmi.nl
Nicole Bevers Lautastate 72 8925 HS Leeuwarden 06 – 44116306 e-mail@nicolebevers.nl
Monique van Biessum – KLM Health Services, Postbus 7700 (SPL/AR), 1117 ZL Schiphol, 06 – 51421751, monique-van.biessum@klm.com
Wendy Blankert - PS:Blankert 06 – 53584489 zaken@psblankert.nl http://www.psblankert.nl
Hans Bloemen - JLB Training & Advies , p/a Maasboulevard 120 3331 ML Zwijndrecht, 06 – 27041600 info@jlb.nl http://www.jlb.nl
Hans Blom – Het Ontwikkelaarsgilde Meerkoetlaan 12 1343 AW Almere 036 – 5309892 06 – 10962304 hansblom@hetontwikkelaarsgilde.nl http://www.hetontwikkelaarsgilde.nl
Corrie Blotenburg Kauwenhoven 23 6741 PW Lunteren 06 – 51401945 corrie@corrieblotenburg.nl
Karen Boelema Robertus - Bureau Leiderschap, Koninklijke Marine Postbus 10.000/MPC 10a 1780 CA Den Helder k.boelemarobertus.itzigheine@mindef.nl http://www.marine.nl
Carolien de Boer - Aktinos Zeeburgerkade 542 1019 HR Amsterdam 06 – 21297804 cdeboer@aktinos.nl http://www.aktinos.nl
Jan Bonnes Stereoplein 41 3402 TP IJsselstein 06- 17580246 jan.bonnes@hetnet.nl
Chris Boogert – Vavia Grevelingen 24 2105 ZG Heemskerk 06 – 25011435 chris.boogert@vavia.nl http://www.vavia.nl
Marjolein Boom – Zipp Park Leeuwensteijn 14, 2272 AC Voorburg, 070 – 3692686, 06 – 46221146
Pim Bouwman – Het Consulaat Kerkstraat 443-3 1017 HZ Amsterdam pim@hetconsulaat.nl http://www.hetconsulaat.nl
Mary van Boxtel – THP,
Waterpoort 10, 5256 AX Heusden, 020 – 6955761,  m.vanboxtel@thp-partners.nl, http://www.thp-partners.nl
Linda van der Broek – IntroSpection Training & Advies Eisenhowerlaan 92, 3527 HJ Utrecht, 06 – 54216627 lvdbroek@introspection.nl http://www.introspection.nl
Gert-Jan Braas - Syscon PTC Dokter Welfferweg 86 3615 AR Westbroek 06 – 51179364 gj.braas@sysconptc.nl

Peter Breukers – Bureau Leiderschap, Koninklijke Marine Reidhin 11 9254 JS Hurdegaryp 06 – 515505179 0223 – 656521 peterbreukers@gmail.com pe.breukers@mindef.nl
Wijnand Bruin – Wijnand Bruin Consultancy Karturf 76a 8447 DR Heerenveen 06 – 22601630 wijnandbruin@planet.nl http://www.wijnandbruin.nl
Marleen de Bruijn – De Authentieke Trainer Veerkade 15 a/b Lise 3016 DE Rotterdam 06 – 51266159 marleen@debruijn.ws
Johan de Bruycker - Performance Coaching Cogels Osylei 57 2600 Berchem, België 0032-3-2350292 bcc@pandora.be http://www.performancecoaching.be
Guus Buitelaar – Innersample Nettelhorst 93 6714 MC Ede 0318 – 642226 06 – 53125449 guusbuitelaar@kpnplanet.nl http://www.innersample.nl
Peter Buitenhuis - OBT Bureau voor organisatieverandering Valdijk 9 4841 AE Prinsenbeek 06 – 54216974 pbuitenhuis@obtbv.com http://www.obtbv.nl
Lies Bulteel – TDF Training Hoogton 34, 2200 Noorderwijk, BELGIE  lies@tdftraining.be http://www.tdftraining.be
John van Buren – Koninklijke Marine Bureau MTTL, Het Nieuwe Diep 5, 1781 AC Den Helder, 06 – 20957393, jw.v.buren.01@mindef.nl .

Saake Buwalda – Bureau van Werk naar Werk Bodemanstraat 57 1216 AJ Hilversum 06 – 41246788 saakebuwalda@hotmail.com
Mieke Caris - Pondera Spechtstraat 70 3882 JP Putten info@pondera.nl http://www.pondera.nl
Elodie Carmiggelt – Carmiggelt Consultancy/Wolkmama Overweg 116 1191 RD Oudekerk a/d Amstel emeltzer@worldonline.nl
Marion van de Coolwijk - Instituut Kind in Beeld bv Bosstraat 107 1731 SC Winkel (NH) 0224 – 540290 marion@kindinbeeld.nl http://www.kindinbeeld.nl
Paul Coopman – Pygmalion Business Training & Coaching Oostveldstraat 1 9900 Eeklo (België) +32 (0) 473 809895 paul.coopman@pygmalion-training.be http://www.pygmalion-training.be
Kim Coppes Grensstraat 35 1091 SW Amsterdam 020 – 2775451 06 – 28518149 kim.coppes@kimcoppes.nl
Mirjam Coret – Vanguard Dijkbraak 21 1035 JS Amsterdam mirjam@lissecoret.nl
Kees Cuperus – Lanthopus Frisselsteinstraat 5, 5461 AD Veghel, 0413 – 289720, 06 – 53428603, kees.cuperus@lanthopus.nl
Manon Dahler – Het Consulaat Eikenweg 6b 1092 BZ Amsterdam manon@hetconsulaat.nl http://www.hetconsulaat.nl
Marijn Dane - Axis Consultancy/NLP School Eikenlaan 2 8051 B Hattem 06 – 46635255 marijndane@axisconsultancy.nl http://www.axisconsultancy.nl http://www.denlpschool.nl
Caroline den Hoed – Den Hoed Training & Coaching Fluitekruid 35 3892 AE Zeewolde 06 – 464 35 379 c.den.hoed@gmail.com http://www.denhoedtc.nl
Peter Dekkers – IPV Opleiding & Training, Achterstraat 27, 5251 CJ Vlijmen 06 - 81433948 p.dekkers@ipv.nl www.ipv.nl

Jaap Dercksen - De Kunst van… 1e Jacob van Campenstraat 39-2 1072 BC Amsterdam dekunstvan@chello.nl http://www.dekunstvan.nl
Jon Derksen – Derksen Advies en Training Dr.A.Schweitzerstraat 55 2461 AZ Ter Aar jderksen@zonnet.nl http://www.zorgvoorleiderschap.nl
Geert Docter – Globrands Naming & Strategy Nieuwe Prinsengracht 92-1 1018 VW Amsterdam g.docter@mac.com
Erwin Dohmen – Feedback Limburg Kasteel Den Halder, Kerkstraat 31 6301 BX Valkenburg 06 – 41987877 erwin.dohmen@stroomzuid.nl
Jimco Drost – Het Expertise Centrum van de Spiegelstraat 12 2518 ET Den Haag 070 – 3514997 06 – 53156317 j.drost@hec.nl
Bert van Dijk – Bert van Dijk/ TrainersNetwerk Hazeleger 2 3958 EM Amerongen 06 – 43122799 info@bertvandijk.eu http://www.bertvandijk.eu
Ilonka van Dijk – Bureau Blaauw De Oude Molen 1, 1184 VW Amstelveen, 06 – 13002620, ilonkavandijk@gmail.com
Anne Marie Eerenstein – Bureau Leiderschap, Koninklijke Marine Postbus 10.000/MPC 10a 1780 CA Den Helder 06 – 53378691 amf.eerenstein@mindef.nl http://www.marine.nl
Walter van den Elsen Investeren in Mensen Slot Loevesteinlaan 37 5037 HV Tilburg 06 – 22211888 elsen@investmens.nl
Marlous Elstgeest – VOS/ABB Consulting Polanerbaan 15 3447 GN Woerden 0348 – 405200 melstgeest@vosabbconsulting.nl http://www.vosabb.nl
Mieke Ehlebracht – Hogeschool Arnhem Nijmegen/ de MO zaak Postbus 410, 8901 BE Leeuwarden, 06 – 12204017 mieke.ehlebracht@han.nl
Marilieke Engbers – Het Consulaat Pand Noord Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam 020 – 4946060 marilieke@hetconsulaat.nl http://www.hetconsulaat.nl
Rozalie Feenstra – Wereld Natuurfonds Human Resources Postbus 7 3700 AA Zeist 030 – 6937340 rfeenstra@wwf.nl http://www.wnf.nl
Sjoerd Feenstra – Bureau Leiderschap, Koninklijke Marine Postbus 10.000/MPC 10a 1780 CA Den Helder 0223 – 657332 06 – 23903402 sfeenstra@mindef.nl http://www.marine.nl
Jaap Feil – Ecojob Jan Steenstraat 9 6881 CW Velp 06 – 22016178 jfeil@xs4all.nl http://www.ecojob.nl
Maartje Fisscher – Kerklaan – Randstad HR Solutions 06 – 53865224 maartje.fisscher@nl.randstad.com
Erica Gasseling – GAC Assessment & Coaching Schoolstraat 6, 6861 AM Oosterbeek, 06 – 19604831, erica.gasseling1804@gmail.com
Jochem van Gemerden de Uitweg 4 1815 TP Alkmaar 06 – 41035446 globaljochem@yahoo.com
Henk Geurtsen – EquiPlus Mennagement Oosthof 3 3925 SH Scherpenzeel” henk.geurtsen@mennagement.nl http://www.mennagement.nl
John Paul de Gilde - Act. Inc. Pand Noord Meeuwenlaan 98 – 100 1021 JL Amsterdam johnpaul@actinc.nl http://www.actinc.nl
Bastiaan van Gils – Veranderhulp, Seinbrugstraat 9, 7331 AG Apeldoorn, bastiaan@veranderhulp.nl, http://www.veranderhulp.nl
Bart van Ginderen – Consultz Erasmuslaan 25 3707 ZA Zeist 06 – 51111062 bart[at]vanginderen[dot]com http://www.consultz.nl
Cristine van der Glas – Delta Visie Rietveldstraat 6 7425 EL Deventer 0570 – 658650 cvanderglas@deltavisie.nl http://www.deltavisie.nl
George de Gooijer Lapplandsresan 2 75755 Uppsala, Zweden georgedegooijer@mac.com
Herman Gorter - Maritieme Teamtraining en Toegepast Leiderschap Postbus 10.000/MPC 10a 1780 CA Den Helder HK.Gorter@mindef.nl; hkgorter@icloud.com http://www.defensie.nl/marine/korps_mariniers/
Sonja Gortzak – Het Consulaat Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam 020 – 4946060 sgortzak@yahoo.co.uk
Annette de GraafBarlaeus Advies Buiksloterdijk 190, 1025 WC Amsterdam 06 – 29087210 annette@barlaeusadvies.nl, www.barlaeusadvies.nl
Alexander Groen - Gooiconsult Van Humboldtstraat 58 3514 GR Utrecht alexandergroen@gooiconsult.nl http://www.gooiconsult.nl
Jasper Groen – TAQT Postjeskade 129-3 1058 DM Amsterdam jasper.groen@taqt.nl http://www.taqt.nl

Rob Groen – CMB Burg. Amersfoordtlaan 23 1171 DL Badhoevedorp 020 – 6598012 06 – 54757991 cmb@wxs.nl http://www.cmb-teamrol.nl
Esther de Groot Wiidswal 40 8465 PV Oudehaske 0513 – 677288 g.e.degroot@planet.nl http://www.grootgrotergrootst.nl
Jacobine Grootens – Allego, Westervoortsedijk 73, 6827 AV Arnhem, 06 – 52599234, jacobine.grootens@allego.eu
Jan H. Hartman - JH-Coaching Bleekstraat 36b 8754 CL Makkum 06 – 24174803  janhartman.coaching@gmail.com
Petra van Hartskamp – Helder Communiceren Chasséstraat 56hs 1057 JH Amsterdam 06 – 23347824 petra@helder-communiceren.nl http://www.helder-communiceren.nl
Koos de Heer – Van Aetsveld Prinses Marielaan 2 3818 HM Amersfoort 033 – 4223535 06 – 21834716 koos.deheer@aetsveld.nl http://www.aetsveld.nl
Dieuwke Helder - Helder Acteren Valkenboskade 390 2563 HH Den Haag 06 – 53494850 dieuwke@helderacteren.nl http://www.helderacteren.nl
Pia Helder – Pia Helder Hogeschool Rotterdam, Rochussenstraat 198, Rotterdam Lumeyweg 43, 3231 CD Brielle 06 – 42932956 piahelder@planet.nl http://www.piahelder.nl
Sonja Heling – Het Consulaat Rembrandtstraat 11 1506 LS Zaandam martson@wxs.nl

Anja van Herp – Bureau Ander Spoor Haagdoornstraat 2 4191 KM Geldermalsen 06 – 54640755 0345 – 577231 info@anderspoor.nl http://www.anderspoor.nl
Maria van Heijkoop - UWV 06 – 11627933 maria.vanheijkoop@uwv.nl http://www.uwv.nl
Astrid Heijstee-Bolt- Care4space Buitenveer 22 1381 AD Weesp 06-55166449  astrid@care4space.nl http://www.care4space.nl
Miriam Heijster Zwanenbloemstraat 250 1087 JT Amsterdam 06 – 14393617 miriamheijster@gmail.com
Jof Houben – UNCPlusDelta De Oude Molen 3, 1184 VW Amstelveen, 06 – 50262343, j.houben@uncplusdelta.nl
Paul van Hoek - advies- en trainingsbureau P. van Hoek De Schup 5 6581 WH Malden 024 – 3881582 06 – 12623470 mail@paulvanhoek.nl http://www.paulvanhoek.nl
Annie Hoekstra – De Swingel Fioringras 93 8935 BR Leeuwarden 06 – 54358425 info@deswingel.nl http://www.deswingel.nl
Richard de Hoop – De Hoop Entertrainment Roermondseweg 26a 6004 AS Weert 0495 – 555150 info@dehoopentertrainment http://www.dehoopentertrainment.nl
Mariella Hopstaken – Rena Electronica De Ambachten 12 4881 XZ Zundert 076 – 5995995 m.hopstaken@rena.nl http://www.rena.nl
José Houweling Pennstate 39 6716 PN Ede 0318 – 503660 josehouweling@planet.nl
Ans Huisman - Inspiration at Work Gerard den Brabanderlaan 47 3454 LM de Meern 06 – 47518087 anshuisman@inspirationatwork.nl http://www.inspirationatwork.nl
Evert Hulleman – Hu-Man Training & Coaching Jolstraat 62 1784 NL Den Helder 0223 – 642582 06 – 34103004 humancoach@ziggo.nl
Richard Hulshof - Hulshof TCP Geestbrugweg 60 2281 CN Rijswijk 06 – 30677355 info@hulshoftcp.com http://www.hulshoftcp.com
Marjo Janssen – Marjo Janssen Projectbegeleiding & Coaching, Kapelpad 16, 5066 HS Oirschot, 06 – 13174862, info@marjojanssen.nl
Monique Janssen – MensKracht Advies Vughterhage 41 5263 BM Vught 06 – 15423024 monique@menskrachtadvies.nl
Hilda de Jong – Spiegelkracht Coaching en Organisatie-ontwikkeling, Groepsekom 13, 3831 RG Leusden, 06 – 83558885, hildadejong@spiegelkracht.com
Rick de Jong – De Kromme Rijn Nieuwegracht 56-D 3512 LT Utrecht 06 – 51034107 r.dejong@krommerijn.nl http://www.dekrommerijn.nl
Jiska Jonker – POINTR van der Hooplaan 12 3853 KS Ermelo 0341 – 556 888 06 575 44 359 info@pointr.nl http://www.pointr.nl
Peter Kemme – Custom Management Ass. Cornelis Dopperkade 6-4 1077 KL Amsterdam pkemme@xs4all.nl
Rob Kieboom – Kieboom Training & Consultancy Schalkwijkstraat 55 3512 KR Utrecht 06 – 11344246 info@robkieboom.com http://robkieboom.com
Anne Kien – Motivatio Bolderweg 2 1332 AT Almere 036-5292080 anne@motivatio.nl http://www.motivatio.nl
Kasper Klaarenbeek – Talenten en teams Coniferenlaan 10 3904 KR Veenendaal 0318 – 300251 06 – 53708400 kasper@talenten-en-teams.nl http://www.talenten-en-teams.nl
Danielle Klaassen - Daanbv De Wieken 7a 7491 HM Delden 06 – 51560673 d.klaassen@daanbv.com
Johan de Kleuver – Innova Consultancy Lavendelstraat 60 2034 MJ Haarlem 023 – 5400384 j.dekleuver@innova.nl http://www.innova.nl
Heidi Knijff – Het Consulaat Pand Noord Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam 020 – 4946060 pieter.heidi@hetnet.nl
Nicolette Koedam - Gooise Meren Postbus 6000, 1400 HA Bussum, 06 – 42409441, n.koedam@gooisemeren.nl
Agnes Koegler – Koegler Consult Stichts End 31 1244 PK Ankeveen 035 – 6563138 06 – 22210334 agnes@koeglerconsult.nl http://www.koeglerconsult.nl
Nancy Koek Linnaeusparkweg 29hs 1098 CN Amsterdam nancy.koek@tiscali.nl
Marijke Koekkoek – CIZ Academie Europalaan 100 3562 KS Utrecht 088 – 7896714 06 – 12207674  Marijke.koekkoek@planet.nl
Pieter Kole Molukkenstraat 200-B3 1098 TW Amsterdam phkole@gmail.com http://www.pieterkole.nl
Hans Koning – A&O Groep Keizersgracht 62-64 1015 CS Amsterdam 020 – 5207974 hkoning@aogroep.nl http://www.aogroep.nl
Remco Korzaan – SAS HR Lingedijk 92 – 94 4196 HC Tricht 06 – 51338889 remcokorzaan@planet.nl
Diny Kosten – Stressbalance A.J. Ernststraat 595 J 1082 LD Amsterdam diny.kosten@stressbalance.nl http://www.stressbalance.nl
Bas Koster – Koninklijke Marine, Molensingel 34, 1766 KP Wieringerwaard, 06 – 30726007, baskoster603@hotmail.com
Jeanette Krijnen – Krijnen Coaching&Concern Mathenessestraat 35 4834 EA Breda 076 – 514 28 99 jeanette@kccc.nl http://www.kccc.nl
Jim de Kroon – Koninklijke Marine SMVBO, Hortensiastraat 41, 1783 EP Den Helder, 06 – 22280525, dekroonwork@gmail.com, j.d.kroon@mindef.nl
Jouke Kruijer – Feidon Change Facilitators Haarlemmerdijk 176-3 1013 JK Amsterdam 06 – 54223270 jouke@joukekruijer.nl http://www.joukekruijer.nl
Hans Kwakman – Het Ontwikkelaarsgilde Nieuweweg 76 3765 GG Soest 06 – 53659745 hanskwakman@hetontwikkelaarsgilde.nl www.hetontwikkelaarsgilde.nl
Hanneke Laarakker - Laarakker Training en Advies De Schup 5 6581 WH Malden info@hlaarakker.nl http://www.hlaarakker.nl

Ruth Lachaert - UmamiFlow bvba Heistraat 245 2610 Wilrijk (België) +32 (0) 473 553193 ruth@umamiflow.com http://www.umamiflow.com
Carine Lacor – Rozengracht 34-1, 1016 NC Amsterdam, 06 – 18848592, carine.lacor@gmail.com
Floor Landa – De Kromme Rijn Nieuwegracht 56D 3512 LT Utrecht 030 – 2312682 06 – 30073298 floor@floorlanda.nl
Harald Langejans – Milieufreelancers Caspar Philipsstraat 44 7425 PC Deventer 06 – 49387570 harald@milieufreelancers.nl http://www.milieufreelancers.nl
Hans Lanser Sparrenlaan 5 3904 KB Veenendaal 0318 – 506663 06 – 52348131 info@hanslanser.nl http://www.hanslanser.nl
Gerard van Leeuwen - Leiderschapstrainer Koninklijke Marine Wethouder Hooimeijerlaan 8 1761 GV Anna Paulowna 06 – 12865703 gerardopzee@hotmail.com,  ggf.v.leeuwen@mindef.nl
Floris Lemmen - Het Consulaat Pand Noord Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam floris@hetconsulaat.nl http://www.hetconsulaat.nl
Els van der Linden – Stressbalance Valeriusterras 7 1075 BK Amsterdam elsvanderlinden@hetnet.nl
Annemarie van Luttikhuizen – Psychologisch Adviesbureau En Profiel Sleutelbloem 11 3453 VS De Meern 06 – 48266593 annemarie@enprofiel.nl http://www.enprofiel.nl
Sara van Marle – Jeurissen, Huisartsen aan Zee, Atjehstraat 2-B, 2585 VK Den Haag, s_vanmarle-jeurissen@live.nl
Stefan Mastenbroek – Bureau Leiderschap,  Koninklijke Marine Ravelstraat 12 2983 BM Ridderkerk sm.mastenbroek@mindef.nl sm.masterbroek@gmail.com
Karin van der Meer – Decos Software Engineering bv Keyserwey 78-81 2201 CX Noordwijk 071 – 3640700 06 – 46136342 k.vandermeer@decos.nl http://www.decos.nl
André Meester – SAO en Teamvorm Knosterveld 7 1541 Koog a/d Zaan 075 – 6148806 info@servicebureau-sao.nl http://www.servicebureau-sao.nl
Olivier Meltzer Van Rensselaarstraat 19 1058 XR Amsterdam omeltzer@gmail.com
Judit Menken – SGS Search Meerstraat 7, Postbus 83, 5473 ZH Heeswijk, 088 – 2146600, judit.menken@sgs.com
Jacob van der Meulen – vdMeulentraining/Koninklijke Marine, Strandwal 23, 2241 MH Wassenaar, 06 – 14394518, jervdmeulen@me.com, j.vd.meulen.01@mindef.nl
Hein Midden – Permit Advies Kinkelenburg 12 3328 AE Dordrecht 078 – 6512930 06 – 54966188 info@permitadvies.nl http://www.permitadvies.nl
Dorine Mobron - DoVision Lagendijk 1 – 3 1541 KA Koog aan de Zaan 075 – 6145310 06 – 51813516 dorine@tersprake.com http://www.tersprake.com
Dictus Nicolai – TWST Inc Adriaan Dortsmanplein 3 1411 RC Naarden 06 – 53323900 dnicolai@xs4all.nl
Tamira Nicolai - TWST Inc Adriaan Dortsmanplein 3 1141 RC Naarden tamira@twst.nl
Ina Nieborg – CAT Brahmslaan 32 9603 AC Assen 06 – 29517399 robenina@plant.nl http://www.inanieborg.nl
Perry van Niekerk - VNMConsult Blommesteinsingel 47 2804 EB Gouda 0182 – 553622 info@vnmconsult.nl , www.communiberen.nl, www.watikzegbenikzelf.nl, www.jezelfinzicht.nl
Annet Noordik – Team Creation Burg. Vening Meineszlaan 91 1063 AX Amsterdam 020 – 4118075 annet.noordik@teamcreation.nl
Bart Noort – Elixer Coaching & Training Kijfgracht 16 2312 RZ Leiden bart.noort@versatel.nl

Eelco van Norren – Trainers van Nu Wederik 27 3831 AW Leusden 06 – 49130397 eelcovannorren@trainersvannu.nl http://www.trainersvannu.nl
Martijn Oerlemans - De Kromme Rijn Nieuwegracht 56D 3512 LT Utrecht 030 – 2312682 06 – 14840573 m.oerlemans@dekrommerijn.nl
Joop van Oers Nicolaas Maesstraat 145-3 Amsterdam jvanoers@xs4all.nl joop.vanoers@stressbalance.nl
Teun Omlo - ActInc. Pand Noord, Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam pr: Sanderijnstraat 33-1 1055 BP Amsterdam 06 – 24398458 teunomlo@gmail.com
Mathilde de Oude – Vreugdenhil Alewijnlaan34 1231 VP Loosdrecht 06 – 46333244 emathil@planet.nl
Jeroen Ouendag - Jeroen Ouendag Executive Coach Schoolstraat 40, 3581 PW Utrecht, 06 – 26218952, info@joec.nl nova.nl
Elvira Out – Het Consulaat Pand Noord Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam 020 – 4946060 evout@hetnet.nl http://www.hetconsulaat.nl
Marc Overkamp Fitislaan 48 3893 JR Zeewolde 06 – 52568517″ m.overkamp@upcmail.nl
Mirjam Pezaro Oosterduinweg 251 2111XH Aerdenhout 023 – 5273523 mirjampezaro@tiscalimail.nl
Paola Pisu - Ombra della Terra Assendorperdrijk 98 8012 EJ Zwolle 038 – 8500102 info@ombradellaterra.nl http://www.ombradellaterra.nl
Ed Plasschaert – Koninklijke Marine Diamant 12 1761 VA Anna Paulowna 06 – 292219367 eja.plasschaert@mindef.nl
Marc van der Poel – Barlaeus Advies Buiksloterdijk 190, 1025 WC Amsterdam, 06 – 20423195, marc@barlaeusadvies.nl
Maarten Poorter- TAQT Postjeskade 129-3 1058 DM Amsterdam maarten.poorter@taqt.nl http://www.taqt.nl
Roos Prins – Proplanner/Mensen in Bedrijf, Gasthuisstraat 28, 1211 KD Hilversum, 06 – 13166610, info@proplanner.biz
Martine PuntAnderS, Oud-Loosdrechtsedijk 21, 1231 LN Loosdrecht, 06 – 27277250, mcpunt@hotmail.com
Anita Reezigt – Hazes - Parfumerie Douglas St. Annastraat 265 6525 GR Nijmegen 024 – 3515151  a.reezigt-hazes@douglas.nl http://www.douglas.nl
Birgit Regout - Andersom Organiseren Sophialaan 48 3743 CX Baarn 06 – 19780124 birgit@andersomorganiseren.nl http://www.andersomorganiseren.nl
Helene Reydon Sint Jacobsbaan 49 5051 EX Goirle 013 – 5302272 h.reydon@planet.nl
Eva Reijman – TAQT Training en Advies Postjeskade 129-III 1058 DM Amsterdam 020 – 4636582 06 – 38504446 info@taqt.nl http://www.taqt.nl
Ina Reijn - Reijn Inclusief Geuzenweg 111 1221 BM Hilversum 035 – 6424791 i.reijn@planet.nl

Wouter de Ridder Dorpstraat 31 2973 AC Molenaarsgraaf 0184 – 642731 wtrid@xs4all.nl http://www.people-tree.nl
Hans Riebroek – Tocoteam Zwaardstraat 16 2584 TX Den Haag 070 – 3948738 06 – 51051541 hansriebroek@tocoteam.nl http://www.tocoteam.nl
Ellie Roetgerink - Ellie Roetgerink Consultancy Molenweg 252 8012 WT Zwolle 038 – 4210179, 06 – 51399526 ellieroetgerink@gmail.com, www.ellieroetgerink.nl
Bram Roggeveen – Het Consulaat Pand Noord Meeuwenlaan 98 – 100 1021 JL Amsterdam 020 – 4946060 06 – 33970634 roggeveenbram@gmail.com http://www.hetconsulaat.nl
Anita Rolffs – 2B’s, Baksweer 247, 4941 LL Raamsdonskveer, 06 – 53655887, anita@2-bs.nl, http://www.2-bs.nl
Louis Romviel – Kennniscentrum Leiderschap, Koninklijke Marine Postbus 10.000/MPC 10a 1780 CA Den Helder 0223 – 657362 06 – 51878049 info@topcoachingnijmegen.nl http://www.topcoachingnijmegen.nl
Grace Roos – Hendriksen, P&R Kronenburgpark 12 5321 JM Hedel g.roos@penr.nl http://www.penr.nl
Tom van Roosmalen – Koninklijke Marine, MTTL Postbus 10000 1780 CA Den Helder, MPC 10a 06 – 18134698 tjt.v.roosmalen@mindef.nl http:// www.defensie.nl/marine
Tom Rooijakkers – Van Aetsveld Prinses Marielaan 2 3818 HM Amersfoort 033 – 4223535 06 – 55860779 tom.rooijakkers@aetsveld.nl http://www.aetsveld.nl
Harry Rorije – van Aetsveld Prinses Marielaan 2 3818 HM Amersfoort harry.rorije@aetsveld.nl http://www.aetsveld.nl
Ron de Rover – Lattitude Prins Bernhardlaan 124 3241 TA Middelnarnis 06 – 15025105, 0187 – 486870 rdr@lattitude.nl http://www.lattitude.nl
Luuk de Ruiter – Huisartsenopleiding LUMC Hippocratespad 21 2333 ZD Leiden 071 – 5268461 l.de_ruiter@lumc.nl
Martin de Ruiter – Het Consulaat Pand Noord Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam martin@hetconsulaat.nl www.hetconsulaat.nl
Maaike Rutgers – Vechtstede College Weesp, Amstellandlaan 12, 1382 CD Weesp, 06 – 52323838, maaikerutgers@xs4all.nl
Thijs Rijnbergen – Mensen in Bedrijf Achter de Kamp 176 3811 JH Amersfoort 06 – 22683736 thijsrijnbergen@gmail.com
Andrea Saes – Andrea Saes Training en Coaching Peperstraat 1 5061 XB Oisterwijk 06 – 22401365 info@andreasaes.nl http://www.andreasaes.nl
Carla Schoonhoven, GGD GHOR Nederland P&O, Pluimenmeent 19, 1218 BJ Hilversum, 06 – 36504956, carla_43@live.nl
Jaco van der Schoor  – Mensen in Bedrijf Heer Arendstraat 4 3401 ZP IJsselstein 035 – 6989008 06 – 21811994 jaco@menseninbedrijf.nl http://www.menseninbedrijf.nl
Anketrien Schillhorn van Veen – Ter Sprake Arlo 80 9482 VH Tynaarlo 06 – 46383677 anketrien@tersprake.com http://www.tersprake.com
Anke Schols – Technische Universiteit Delft Stevinweg 1 2628 CN Delft 06 – 26799422 anke@scholsfoundations.nl
Karel Schols – Scholsfoundations Landfortallee 2 6921 JS Duiven 0316 – 281224 06 = 52513645 scholska@tiscali.nl
Marc Schuurman – FLOW Change Management Practice Van Ballegooijsingel 25 3055 PA Rotterdam 06 – 23227114 marcschuurman@flow-cmp.com
Daphna Scholte - Het Consulaat
Pand Noord Meeuwenlaan 98 – 100 1021 JL Amsterdam 020 – 4946060 daphna@actinc.nl http://www.actinc.nl
Ben Slagter - Koninklijke Marine, Bureau MTTL, Het Nieuwe3 Diep 5, 1781 AC Den Helder, 06 – 20954172, bv.slagter@mindef.nl
Eppe Slijderink – ActInc Pand Noord, Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam pr: Lumièrestraat 56 1078 KH Amsterdam eppe.itziar@gmail.com http://www.actinc.nl
Christine Slootweg – CSTA Amstellandlaan 84 1382 CH Weesp 06 – 27005838 c.slootweg@hotmail.com
Inge Smak – Hemmes – Mensen in Bedrijf Heer Arendstraat 4 3401 ZP IJsselstein 06 – 10997916 inge@menseninbedrijf.nl http://www.menseninbedrijf.nl
Jacques Smeets – Het Expertise Centrum van de Spiegelstraat 12 2518 ET Den Haag 070 – 3514997 06 – 52654830 j.smeets@hec.nl
Wim de Smet - Innerlink Antwerpen, België 0032-3-2350292 wim@innerlink.be http://www.innerlink.be
Erik Smits – Koninklijke Marine, Bureau MTTL, Het Nieuwe Diep 5, 1781 AC Den Helder, er.smits@mindef.nl
Else Sneller – Hengeveldstraat 32, 3572 KJ Utrecht, 06 – 42012332, elsesneller@hotmail.com
Annemarijn Spaans – Spaans & Steenbeek Consultancy Kerkstraat 299 1017 GZ Amsterdam 020 – 4231104″ annemarijnspaans@hotmail.com http://www.spaans-steenbeek.com
Jos van der Steen - Act.Inc. Quinten Marrijnstraat 9 1077 MC Amsterdam 06 – 24774800 jos@hetconsulaat.nl
Marjon Steenbeek – h4m Hart voor Medezeggenschap Oude Loosdrechtseweg 6 1215 HH Hilversum 06 – 28839433 marjon@h4m.nl http://www.h4m.nl
Eveline Stedelaar – ES Recruitment & HR Molenstraat 23, 5258 LH Middelrode, 06 – 30011111, evelien@talentdrivers.nl
Melanieke Steenman – Hordijk Gooise Meren, Breitnerstraat 8, 3741 SJ Baarn, 06 – 51659485, m.steenman@gooisemeren.nl
Wilfred Stegehuis – Stegehuis & Partners, Kozakkenweg 15, 3881 MG Putten, 06 – 25045597, wilfred@stegehuisenpartners.nl

Hennie Stevens – VNG P&O Valkenburgerlaan 59 2103 AL Heemstede 06 – 22982881, 023 – 5478291 hennie.stevens@vng.nl
Ida Stroosnijder – Ida Stroosnijder teksten en trainingen Panamaplein 15 2548 HJ Den Haag 070 – 3467169 06 – 22797129 info@strootekst.nl http://www.strootekst.nl
Connie Tanis – Broers & Partners Hilversumseweg 14 1251 EX Laren ctanis@broers.nl http://www.broers.nl
Nicky Tellier – CodeRed Waalsdorperweg 173 2597 HT Den Haag 06 – 22475599 nickytellier@hotmail.com www.codered.nu
Fons Turelinckx - TFD Training Hoogton 34, 2200 Noorderwijk, BELGIE fons.turelinckx@telenet.be http://www.tfdtraining.be
Wil Uylenbroek – Business School Nederland Achterbergsestraatweg 84 3911 CW Rhenen 06 – 54308732 wuylenbroek@bsn.eu http://www.bsn.eu
Renate van der Veen Nieuwe Leliestraat 71 1015 SK Amsterdam 06 – 14890474 renate@smidveen.nl http://www.renatevanderveen.nl
John Veerkamp opleidingskundige i.o Legioen 97 6661 SC Elst jgc.veerkamp@hotmail.com

Mieke Veldman - Klaver 5, Steenoven 32, 5768 PK Meijel, 06 – 23300958, klaver5@planet.nl http://www.klaver5.nl
Jessica van der Velden – UNC Plus Delta, Gruttolaan 21, 2396 JB Koudekerk aan den Rijn, j.vandervelden@uncplusdelta.nl, http://www.uncplusdelta.nl
Ans Venes – Baars – Venes Training & Advies Postbus 38 6920 AA Duiven 06 – 20779925 info@venesadvies.nl http://www.venesadvies.nl
Monica de Vente – CIZ Academie Europalaan 100 3526 KS Utrecht 06 – 12677355 monica.de.vente@ciz.nl http://www.ciz.nl
Mary Verheij Leksmondhof 341 1108 GD Amsterdam 020 – 4199351 maryverheij@hotmail.com
Simone Vermaas – Durv, Groote Kreek 5, 3823 JA Amersfoort, 06 – 22529503, simone.vermaas@durv.nu
Tilly Verstappen Clermontlumet 14-F, 6212 HB Maastricht verstappentilly@gmail.com
Jan Verstegen – Human Engineering Consultancy Geerhuizen 4 6983 HD Doesburg 06 – 22448809 humancon@planet.nl
Steven Verweij – Tra!n, Swarte Liester 7, 1777 DT Hyppolytushoef, 06 – 30004930, stevenverweij@ziggo.nl
Ruddy Vinck, MOPLBOom Coaching, Balendijk 84, 3920 Lommel België, 00 32 478442832, ruddyvinck@skynet.bemoplboom@ruddyvinck.be
Marietta Vis Alhambralaan 20 1064 NW Amsterdam mariettavis@hotmail.com
Bert Visser – OASE & Partners Singel 280 3311 HK Dordrecht 078 – 6186571 06 – 50413235 bert@interplace.nl http://www.oase-partners.nl
Erik Visser – Kwaliteitsinstituut Nederlandse Gemeenten, Nassaulaan 12, 2514 JS Den Haag, 06 – 13792157, erik.visser@kinggemeenten.nl
Tineke Visser – CAOP, Lange Voorhout 9-13, 2514 EA Den Haag, 06 – 13684409,  t.visser@caop.nl, http://www.caop.nl/opleidingen
Paula van der VlietKwaliteitsinstituut Nederlandse Gemeenten, Nassaulaan 12, 2514 JS Den Haag, 06 – 12117919, paula.vandervliet@kinggemeenten.nl

Peter Vonk  – Vonk Competentie Expertise Assiesstraat 2-F 8011 XT Zwolle info@vonkcompetentieexpertise.nl http://www.vonkcompetentieexpertise.nl
Thomas de Vries - Outing Holland Bartóklaan 11 3533 JA Utrecht 030 – 2962456 thomas@outingholland.nl http://www.outingholland.nl
Linda de Vroed – 7-ster Training & Coaching Grebbestraat 54 3262 GE Oud-Beijerland 06 – 33 30 42 59 linda@7-ster.nl http://www.7-ster.nl
Johannes van Vught Sportacademie Amsterdam/ROC TOP Krom Boomstraat 12, 1011 EV Amsterdam, 06 – 53429898, j.van.vugt@roctop.nl

Annemarie Waalkens – Ter Sprake Leggeloo 31a 7991 PW Dwingeloo 06 – 21285743 annemarie@tersprake.com http://www.tersprake.com
Mirjam Wagner – Coachplatform Noord-Holland Postbus 312 1700 AH Heerhuwgowaard 072 – 7432288 06 – 53612526 info@mirjamwagner.nl www.coachplatformnh.nl
Harry Wagter - Ymere SSC HR&O 06 – 24738073 h.wagter@ymere.nl
Jessika de Waijer – Het Consulaat, Meeuwenlaan 98 – 100 1021 JL Amsterdam Noord, 06 – 25097964, jessika@hetconsulaat.nl
Mieke van de Warenburg – Schrijnemakers – ROC Arcus College Kemmerlingstraat 26 6417 XT Heerlen 06 – 51547216 mimawabu@ziggo.nl
Erik van Wattingen - Lucid/NCOI Wajangstraat 31 1448 DP Purmerend 06 – 51618858 erik.van.wattingen@lucidadvies.nl http://www.lucidadvies.nl
Anneke de Weerdt – OR Heerema Marine Contractors Vondellaan 55 2332 AA Leiden 071 – 5799279 06 – 38014454 adeweerdt@hmc-heerema.com
Gerda de Weerdt Stationsplein 1a 1382 AD Weesp 0294 – 413244 gerda_deweerdt@yahoo.com
Seda Westerbeek – SPA Opleidingen Westzijde 665 2131 BB Hoofddorp 06 – 52115006 sedawesterbeek@gmail.com
Margaret van de Wetering – Het Consulaat/Mags Communicatie, Houtweg 34, 8167 PL Oene, 06 – 20702324, margaret@hetconsulaat.nl
Mirjam Windrich – Mirjam.nu Online Coaching Nieuwe Teertuinen 23 1013 LV Amsterdam 020 – 7799688 info@mirjam.nu http://www.mirjam.nu
Christa de WitCMB Apeldoorn Prentsnijdershorst 202 7328 VE Apeldoorn 055 – 5338873 c.m.dewit@planet.nl http://www.cmb-teamrol.nl
dwin de Wit –
CMB Apeldoorn Prentsnijdershorst 202 7328 VE Apeldoorn 055 – 5338873 cmbapeldoorn@planet.nl
Richard de Wit - Crisisplan Frambozenweg 123 2321 KA Leiden 071 – 5730633 06 – 10099860 wit@crisisplan.nl http://www.crisisplan.nl
André Witbreuk - WWLA Postbus 455 1000 AL Amsterdam 06 – 28785234 andre@wwla.nl http://www.wwla.nl
Frank Wolff – HR Consultancy Dorpsstraat 123, 4451 AB Heinkenszand, Weg naar de Val 12, 4301 RM Zierikzee 06 – 41945852  frank@hr-consultancy.nl http://www.hr-consultancy.nl
Ilse Woerden – Het Consulaat Pand Noord Meeuwenlaan 98-100 1021 JL Amsterdam 06 – 16358324ilse@hetconsulaat.nl http://www.hetconsulaat.nl
Marion Wolters - MW Training en Coaching Wilgenlaan 30, 6212 HB Maastrichtmarion.wolters@online.nl http://www.mwtrainingencoaching.nl
Loes Wouterson – WWLA Postbus 455 1000 AL Amsterdam loes@de-online-coach.nl, http://www.loeswouterson.nl
Arjan Zwaag – Koninklijke Marine, MTTL J.A. Radeckerweg 71 1871 CJ Schoorl 06 – 42200369 arjanzwaag@hotmail.com a.zwaag@mindef.nl