Het TEAMROL GILDE is een collegiaal netwerk van professionals die bij het CMB de Belbin Master Opleiding hebben gevolgd

Tot het TEAMROL GILDE behoren (in alfabetische volgorde):

Vincent Aalbers Soest UT mailto:vincent@draagvlakexpert.nl
Karina Aba Den Haag ZH k.f.a.aba@hhs.nl
Griet Van den Abeele Deinze Belgie griet@talentworx.be
Hanneke van Aggelen Rotterdam ZH h.vanaggelen@erasmusmc.nl
Sandra Ahlers Hoorn NH s.ahlers@innerchoice.nl
Helmi van den Akker – van Zelst Den Bosch NB info@edutrainment.nu
Robin Arentsen Den Helder NH rw.arentsen.01@mindef.nl
Mark van Atteveld Rijswijk ZH markvanatteveld@live.nl
Elia Augustijn Amsterdam NH info@augustijninstitute.com
Ans Baars Velp GE ansb@ziggo.nl
Henri Bakker Amsterdam NH h.bakker72@kpnplanet.nl
Marga Balster Huis ter Heide UT admiramarga@gmail.com
Sabine Baltussen Soest UT info@lazione.nl
Willeke van Barneveld Utrecht UT info@triggercoaching.nl
Hans van Batenburg Amstelveen NH h.vanbatenburg@4klaver4.nl
Bas van Beijsterveldt Breda NB b.vanbeijsterveldt@upd.nl
Henk Bellinga Leusden UT henk.bellinga@advitec.nl
Nuna van den Berg Hattem GE nunavdberg@kpnmail.nl
Floor Berger-Selman Aerdenhout NH floor@floorselman.nl
Geert Berghuis Haren GR ghberghuis@agbn.nl
Harry Bevers Leeuwarden FR harry.bevers@bcmi.nl
Nicole Bevers Leeuwarden FR e-mail@nicolebevers.nl
Monique van Biessum Badhoevedorp NH monique-van.biessum@klm.com
Wendy Blankert Castricum NH zaken@psblankert.nl
Hans Bloemen Zwijndrecht ZH info@jlb.nl
Karen Bloemen Bussum NH k.bloemen@gooisemeren.nl
Hans Blom Almere Hout FL hansblom@yearnconsultancy.nl
Corrie Blotenburg Lunteren GE corrie@corrieblotenburg.nl
Karen Boelema Robertus Den Helder NH k.boelemarobertus.itzigheine@mindef.nl
Carolien de Boer Amsterdam NH cdeboer@aktinos.nl
Arjen Dirk Boersma Drachten FR ad.boersma@mindef.nl
Jan Bonnes IJsselstein UT jan.bonnes@hetnet.nl
Chris Boogert Zevenbergen NB chris.boogert@boopro.nl
Marjolein Boom Voorburg ZH xs2zipp@xs4all.nl
Pim Bouwman Amsterdam NH p.bouwman@upd.nl
Marlies Bouwmeester Den Helder NH m.bouwmeester@mindef.nl
Mary van Boxtel Heusden NB m.vanboxtel@thp-partners.nl
Linda van der Broek Utrecht UT lvdbro@gmail.com
Gert-Jan Braas Westbroek UT gj.braas@sysconptc.nl
Cynthia Brandt Terherne FR cynthia.c.brandt@gmail.com
Peter Breukers Hurdegaryp FR peterbreukers@gmail.com
Wijnand Bruin Heerenveen FR wijnandbruin@planet.nl
Marleen de Bruijn Rotterdam ZH marleen@deauthentieketrainer.nl
Johan de Bruycker Gent België bcc@pandora.be
Jan Bubberman Houten UT jan@bubberman.nl
Guus Buitelaar Ede GE guusbuitelaar@kpnplanet.nl
Peter Buitenhuis Prinsenbeek NB petergbuitenhuis@gmail.com
John van Buren Den Helder NH jw.v.buren.01@mindef.nl
Saake Buwalda Hilversum NH saakebuwalda@hotmail.com
Mieke Caris Putten GE info@miekecaris.nl
Elodie Carmiggelt Bussum NH ecarmiggelt@dialoguebv.nl
Caroline Claeys Sint-Katelijne-Waver België caroline@leffmetcaroline.be 
Michel Cloosterman Oss NB info@bricksandbusiness.com
Marion van de Coolwijk Winkel NH marion@kindinbeeld.nl
Paul Coopman Eeklo België paul.coopman@pygmalion-training.be
Kim Coppes Amsterdam NH kim.coppes@kimcoppes.nl
Mirjam Coret Amsterdam NH mirjam@lissecoret.nl
Ron Corstanje Den Helder NH ron.corstanje@kustwacht.nl
Kees Cuperus Veghel NB kees.cuperus@lanthopus.nl
Manon Dahler Amsterdam NH manon@hetconsulaat.nl
Marijn Dane Hattem GE marijndane@axisconsultnacy.nl
Annick Defoort Harelbeke België annick.defoort@astrana.be
Wouter Degen Schagen NH w.degen@mindef.nl
Caroline Den Hoed Zeewolde FL c.den.hoed@gmail.com
Peter Dekkers Vlijmen NB pdekkers@digibase.nl
Bart Depraetere Brussel België depraetere_bart@lilly.com
Jaap Dercksen Amsterdam NH dekunstvan@chello.nl
Jon Derksen Ter Aar ZH info@zorgvoorleiderschap.nl
Geert Docter Amsterdam NH geert@globrands.com
Erwin Dohmen Valkenburg LI erwin.dohmen@stroomzuid.nl
Jeannette van Dongen Woerden UT jvdongen@incitamentum.com
Jimco Drost Den Haag ZH j.drost@pblq.nl
Bert van Dijk Vught NB info@bertvandijk.eu
Ilonka van Dijk Ouderkerk NH ilonkavandijk@gmail.com
Anne-Marie Eerenstein Den Helder NH amf.eerenstein@mindef.nl
Walter van den Elsen Tilburg NB elsen@investmens.nl
Marloes Elstgeest Woerden UT marlous.elstgeest@hotmail.com
Mieke Ehlebracht Leeuwarden FR mieke.ehlebracht@han.nl
Marilieke Engbers Amsterdam NH marilieke@hetconsulaat.nl
Rozalie Feenstra Zeist UT rfeenstra@wnf.nl
Sjoerd Feenstra Den Helder NH sfeenstra@mindef.nl
Jaap Feil Velp GE jfeil@natuurlijktalent.nl
Maartje Fisscher – Kerklaan Delden OV maartje_Kerklaan@hotmail.com
Erica Gasseling Oosterbeek GE erica.gasseling1804@gmail.com
Jochem van Gemerden Alkmaar NH globaljochem@yahoo.com
Henk Geurtsen Scherpenzeel UT henk.geurtsen@mennagement.nl
John Paul de Gilde Amsterdam NH johnpaul@actinc.nl
Bastiaan van Gils Klarenbeek GE bastiaan@vangils.org
Bart van Ginderen Utrecht UT linkedin.com/in/bvgin
Cristine van der Glas Deventer OV cvanderglas@deltavisie.nl
George de Gooijer Uppsala Zweden georgedegooijer@mac.com
Herman Gorter Den Helder NH hk.gorter@mindef.nl
Sonja Gortzak Bristol UK sgortzak@yahoo.co.uk
Annette de Graaf Amsterdam NH eajdegraaf@me.com
Alexander Groen Utrecht UT alexgroen@telfort.nl
Eva Groen – Reijman Amsterdam NH eva.reijman@gmail.com
Jasper Groen Amsterdam NH jasper.groen@taqt.nl
Rob Groen Badhoevedorp NH cmb@wxs.nl
Irene Groenwegen De Lier ZH i.groenewegen@biggreenegg.eu
Esther de Groot Oudehaske FR g.e.degroot@planet.nl
Hannie de Groot Bussum NH h.degroot@gooisemeren.nl
Jacobine Grootens Arnhem GE jacobine.grootens@allego.eu
Ilse Gysel Gent België ilse.gysel@telenet.be
Mike Hanssen Katwijk ZH m.hanssen@mindef.nl
Jan H. Hartman Makkum FR janhartman.coaching@gmail.com
Petra van Hartskamp Amsterdam NH petra@helder-communiceren.nl
Cor Hazekamp Zwolle OV cordaad@coachenmediation.nl
Koos de Heer Amersfoort UT koos.de.heer@aetsveld.nl
Dieuwke Helder Den Haag ZH dieuwke@helderacteren.nl
Pia Helder Brielle ZH piahelder@planet.nl
Sonja Heling Zaandam NH sonjaheling@planet.nl
Anja van Herp Geldermalsen GE vherp@t-mobilethuis.nl
Maria van Heijkoop Amsterdam NH maria.vanheijkoop@uwv.nl
Astrid Heijstee – Bolt Weesp NH astrid@care4space.nl
Miriam Heijster Amsterdam NH m.heijster@kcza.nl
Jof Houben Zwolle NH j.houben@upd.nl
Paul van Hoek Malden GE mail@paulvanhoek.nl
Annie Hoekstra Leeuwarden FR info@deswingel.nl
Richard de Hoop Weert LI info@dehoopentertrainment.nl
Imke Hoogsteen – ter Horst Makkum FR imketerhorst@gmail.com
Mariella Hopstaken Zundert NB mariellahopstaken@icloud.com
José Houweling Ede GE josehouweling@planet.nl
Anna Huisman Breukelen UT annahuisman@inspirationatwork.nl
Evert Hulleman Den Helder NH evert@humancoach.org
Richard Hulshof Rijswijk ZH richard@hulshoftcp.com
Caroline Jansen Knokke België caroline.jansen@skynet.be
Marjo Janssen Oirschot NB info@marjojanssen.nl
Monique Janssen Vught NB monique@menskrachtadvies.nl
Sara Jeurissen Den Haag ZH s_jeurissen@outlook.com
Hilda de Jong Leusden UT hildadejong@spiegelkracht.nl
Rick de Jong Utrecht UT contact@rdja.nl
Jiska Jonker Ermelo GE jiskajonker@gmail.com
Anne Kien Almere FL anne@motivation.nl
Kasper Klaarenbeek Veenendaal UT kasper@kasperklaarenneek.nl
Danielle Klaassen Delden OV d.klaassen@daanbv.nl
Peter Kleine Schaars Beetsterzwaag FR peter@peterkleineschaars.nl
Johan de Kleuver Haarlem NH j.dekleuver@innova.nl
Heidi Knijff Loosdrecht NH peter.heidi@knijff.nu
Nicolette Koedam Bussum NH n.koedam@gooisemeren.nl
Agnes Koegler Dwingeloo DR agnes@koeglerconsult.nl
Marijke Koekkoek Utrecht UT marijke.koekkoek@planet.nl
Pieter Kole Amsterdam NH phkole@gmail.com
Hans Koning Amsterdam NH hkoning@aogroep.nl
Remco Korzaan Huizen NH remco.korzaan@sas.com
Diny Kosten Uithoorn NH diny@angeliet.nl
Bas Koster Den Helder NH baskoster603@hotmail.com
Marja Krans Roosendaal NB krans@metanoia.nl
Jeanette Krijnen Amsterdam NH jeanette@kccc.nl
Jim de Kroon Loosdrecht NH jim@dekroonworks.nl
Jouke Kruijer Amsterdam NH joukekruijer@gmail.com
Hans Kwakman Soest UT hans.kwakman@lgmail.com
Hanneke Laarakker Malden GE info@hlaarakker.nl
Ruth Lachaert Antwerpen België ruth@planetkatara.com
Carine Lacor Amsterdam NH carine.lacor@gmail.com
Floor Landa Amsterdam NH floor@louter.com
Harald Langejans Deventer OV harald@milieufreelancers.nl
Hans Lanser De Bult l OV info@hanslanser.nl
Gerard van Leeuwen Anna Paulowna NH gerardopzee@hotmail.com
Floris Lemmen Almen GE floris@hetconsulaat.nl
Els van der Linden Amsterdam NH els.vanderlinden@stressbalance.nl
Jan Willem van der Lugt Amsterdam NH j.vanderlugt@leveo.nl
Stefan Mastenbroek Ridderkerk ZH sm.mastenbroek@mindef.nl
Rob Matthijsen Steenbergen NB rj.matthijsen@mindef.nl
Karin van der Meer Den Haag ZH karinvandermeer@outlook.com
André Meester Koog a/d Zaan NH andre.meester@belbin.nl
Hanneke Meeusen Den Haag ZH hannekemeeusen@gmail.com
Babette Meier Utrecht UT babette@twst.nl
Olivier Meltzer Amsterdam NH omeltzer@gmail.com
Gerrit Menkveld Rijnsburg ZH gerrtr@agilempowerment.nl
Jacob van der Meulen Wassenaar ZH jervdmeulen@me.com
Hein Midden Dordrecht ZH info@permitadvies.nl
Dorine Mobron Amsterdam NH dorine@dovision.nl
Ingrid Molein Gent België boone.molein@skynet.be
Petra Neyt Gentbrugge België  petra@mtrx.be
Dictus Nicolai Naarden NH dictus@twst.nl
Tamira Nicolai Naarden NH tamira@twst.nl
Ina Nieborg Delfzijl GR i.nieborg@planet.nl
Perry van Niekerk Gouda ZH perry@perryvanniekerk.nl
Lotte Ninaber van Eijben Amsterdam NH mail@lotteninaber.com
Annemarie Noordam Meppel DR annemarie@detrainacademie.nl
Annet Noordik Amsterdam NH annet@hartelijkgefaciliteerd.nl
Bart Noort Leiden ZH bart.noort@ziggo.nl
Eelco van Norren Leusden UT eelcovannorren@trainersvannu.nl
Martijn Oerlemans Eindhoven NB oerlemans.martijn@gmail.com
Joop van Oers Amsterdam NH jvanoers@xs4all.nl
Teun Omlo Groningen GR teunomlo@gmail.com
Jan Oosting Assen DR j.oosting.01@mindef.nl
Erwin Otten Harlingen FR ec.otten@mindef.nl
Mathilde de Oude Loosdrecht UT mathilde.deoude@houseofbeta.nl
Jeroen Ouendag Utrecht UT jtho@online.nl
Elvira Out Amsterdam NH evout@hetnet.nl
Marc Overkamp Zeewolde FL moverkamp@msxi-euro.com
Mirjam Pezaro Aerdenhout NH mirjampezaro@gmail.com
Paola Pisu Zwolle OV paola@ombradellaterra.nl
Ed Plasschaert Anna Paulowna NH eja.plasschaert@mindef.nl
Marc van der Poel Amsterdam NH marc@barlaeusadvies.nl
Edward van de Poll Ede GE er.vandepoll@upd.nl
Maarten Poorter Amsterdam NH maarten.poorter@taqt.nl
Roos Prins Hilversum NH prins.roos@gmail.com
Jan Pullen Oudkarspel NH fjh.pullen@mindef.nl
Martine Punt Loosdrecht UT mcpunt@hotmail.com
Anita Reezigt – Hazes Leimuiden ZH a.reezigthazes@gmail.com
Birgit Regout – Hoyng Baarn UT birgit@andersomorganiseren.nl
Helene Reydon Goirle NB h.reydon@planet.nl
Ina Reijn Hilversum NH i.reijn@planet.nl
Wouter de Ridder Molenaarsgraaf ZH wtrid@xs4all.nl
Hans Riebroek Den Haag ZH hansriebroek@tocoteam.nl
Ellie Roetgerink Zwolle OV ellieroetgerink@gmail.com
Bram Roggeveen Amsterdam NH roggeveenbram@gmail.com
Anita Rolffs Raamsdonksveer NB anita@2-bs.nl
Louis Romviel Nijmegen GE louis.romviel@hotmail.com
Grace Roos Marbacka Zweden g.roos@marbacka34.com
Tom van Roosmalen Amsterdam NH tomvanroos@hotmail.com
Tom Rooijakkers Lisse ZH toco2111@planet.nl
Harry Rorije Utrecht UT hmrorije@xs4all.nl
Ron de Rover Hardinxveld ZH rdr@lattitude.nl
John de Ruiter Schagen NH j.d.ruiter.05@mindef.nl
Luuk de Ruiter Leiden ZH mail@luukderuiter.nl
Martin de Ruiter Zaandam NH m.deruiter@upd.nl
Maaike Rutgers Weesp NH mrutg@xs4all.nl
Thijs Rijnbergen Amersfoort UT thijsrijnbergen@gmail.com
Andrea Saes Oisterwijk NB info@andreasaes.nl
Carla Schoonhoven Hilversum NH carla_43@live.nl
Jaco van der Schoor IJsselstein UT jaco@menseninbedrijf.nl
Anketrien Schillhorn van Veen Tynaarlo GR anketrien@asvv-interim.nl
Anke Schols Den Haag ZH mail@ankeschols.ml
Karel Schols Duiven GE scholska@tiscali.nl
Loesje Schriks Bussum NH l.schriks@gooisemeren.nl
Marc Schuurman Rotterdam ZH marcschuurman@flow-cmp.com
Daphna Scholte Amsterdam NH daphna@actinc.nl
Janet Sijtsma Den Helder NH ja.sijtsma.01@mindef.nl
Eppe Slijderink Amsterdam NH eppeslijderink@gmail.com
Christine Slootweg Weesp NH c.slootweg@hotmail.com
Inge Smak – Hemmes Doorn UT info@ingesmak.com
Jacques Smeets Castricum NH jacques@jacquessmeets.nl
Wim de Smet Antwerpen België wim@innerlink.be
Erik Smits Den Helder NH er.smits@mindef.nl
Else Sneller Utrecht UT elsesneller@hotmail.com
Sandy Snoeck Gent België snoecksandy@hotmail.com
Gijs van Someren Heerhugowaard NH gp.v.someren@mindef.nl
Annemarijn Spaans Amsterdam NH annemarijnspoaans@hotmail.com
Michael Spruijt Amsterdam NH m.spruijt@upd.nl
Jos van der Steen Amsterdam NH jos@actinc.nl
Marjon Steenbeek Hilversum NH marjon@h4m.nl
Evelien Stedelaar Middelrode NB evelien@talentdrivers.nl
Melanieke Steenman – Hordijk Baarn UT m.steenman@gooisemeren.nl
Wilfred Stegehuis Putten GE wilfred@stegehuisenpartners.nl
Hennie Stevens Heemstede NH hennie.stevens@ziggo.nl
Elfi Strackx Dendermonde België info@positivevibes.be
Ida Stroosnijder Den Haag ZH ida.stroosnijder@gmail.com
Connie Tanis Baarn UT ctanis@broers.nl
Nicky Tellier Den Haag ZH nicky@healthytalent.nl
Michiel Tolhuijs Den Helder NH michiel.tolhuijs@kustwacht.nl
Fons Turelinckx Noorderwijk België fons@tfdtraining.be
Wil Uylenbroek Rhenen GE wiluylenbroek@gmail.com
Renate van der Veen Amsterdam NH renate@smidveen.nl
John Veerkamp Den Helder NH jgc.veerkamp@hotmail.com
Mieke Veldman Meijel LI klaver5@planet.nl
Jessica van der Velden Twisk NH jessica@reflectact.nl
Monica de Vente Haren GR monicadevente@hotmail.com
Simone Vermaas Amersfoort UT simone.vermaas@durv.nu
Tilly Verstappen Maastricht LI verstappentilly@gmail.com
Jan Verstegen Doesburg GE humancon@planet.nl
Roel Verveer Anna Paulowna N NH rwg.verveer@mindef.nl
Steven Verweij Hippolytushoef NH stevenverweij@ziggo.nl
Ruddy Vinck Lommel België rruddyvinck@skynet.be
Marietta Vis Amsterdam NH mariettavis@hotmail.com
Bert Visser Dordrecht ZH bert.visser@belbin.nl
Erik Visser Den Haag ZH erik@bureauloopbaan.nl
Tineke Visser Den Haag ZH info@tienopleidingen.nl
Paula van der Vliet Den Haag ZH pvandervliet@hotmail.com
Joost Volkers Den Helder NH joost.volkers@kustwacht.nl
Peter Vonk Zwolle OV peter@petervonk.com
Thomas de Vries Utrecht UT thomas@outingholland.nl
Linda de Vroed Dordrecht ZH l.devroed@erasmusmc.nl
Johannes van Vugt Amsterdam NH j.van.vugt@roctop.nl
Mirjam Wagner Amsterdam NH mirjam.wagner@hotmail.com
Harry Wagter Bergen NH harry.wagter@inspiringteams.nl
Jessika de Waijer Nederhorst den Berg NH jessika@lawaaij.nl
Mieke van de Warenburg Heerlen LI m.gelukkigleven@gmail.com
Erik van Wattingen Wormer NH erik.van.wattingen@lucidadvies.nl
Anneke de Weerdt Rotterdam ZH stofgenoeg@hotmail.com
Gerda de Weerdt Weesp NH gerdadeweerdt@gmail.com
Seda Westerbeek Hoofddorp NH sedawesterbeek@gmail.com
Margaret van de Wetering Oene GE mvdwetering@xs4all.nl
Huub van de Wiel Best NB h.vandewiel@upd.nl
Mirjam Windrich Den Haag ZH info@mirjam.nu
Christa de Wit Apeldoorn GE c.m.dewit@planet.nl
Edwin de Wit Apeldoorn GE cmbapeldoorn@planet.nl
Richard de Wit Leiden ZH wit@crisisplan.nl
André Witbreuk Amsterdam NH andre@wwla.nl
Frank Wolff Heemstede NH frankwolff@systemischwerk.com
Ilse Woerden Ouderkerk NH i.woerden@upd.nl
Marion Wolters Maastricht LI marion@mwtrainingencoaching.nl
Loes Wouterson Amsterdam NH loes@de-online-coach.nl
Arie Zeldenrust Den Helder NH aw.zeldenrust@mindef.nl
Arjan Zwaag Schoorl NH arjanzwaag@hotmail.com